מאמרים

מציבי מטרות,לוקחי אחריות, בעלי כוח רצון אינסופי ואלה שתמיד קמים והולכים קדימה- נחישות על פי 4elements4life

אם אתה מכיר מספיק אנשים שיש להם את זה, אתה תוכל לזהות תבנית. אני בעיקר מזהה את זה אצל ספורטאים, יזמים וכל אדם אחר אשר לא מוכן לקבל את הדברים כפי ''שאמורים” להיות. אלה אנשים אשר יודעים מתי להגביר עצמה ומתי ללכת אחורה, מתי להיות קול ומתי להיות בשקט, מתי להוביל ומתי להישאר במקום. אלה האנשים אשר יודעים לחבר בין רצון- הצלחה ובבעלותם 4 התכונות הבאות:​​​​


1.מציבי מטרות - אתה חייב לדעת לאן אתה הולך לפני שאתה עושה את הצעד הראשון. אנשים שיש להם את זה יודעים בדיוק מה הכיון שבו יצעדו. יש להם מטרות, הם קמים בביטחון וידיעה שהם הולכים להשיג את היעד בכל מחיר. מכשולים יעכבו איך לא יעצרו, ביקורת רק תדחוף קדימה והריח של ההצלחה רק יתחזק לאורך כל הדרך.

2.אחראיים להגשמת המטרות שלהם - אנשים שיש להם את זה נוטלים אחריות למעשים שלהם, להצלחות לכשלונות. הצלחת? האחריות לחזור על ההצלחה היא שלך. פישלת? למדת את השיעור והמשכת קדימה. אשמה לא נזרקת על אף אחד אחר כאשר דברים לא מסתדרים. בין אם אתה ספורטאי, יזם או שואף לכבוש את העולם האחריות לתוצאה הסופית היא שלך, נקודה.

3.כוח רצון-אומרים שלרצות זה לא מספיק, אך אני חושבת שכאשר אתה רוצה אתה כבר ברבע הדרך לכל מטרה. אנשים שיש להם את זה מעיזים לרצות גם את הדברים שלא נמצאים בהישג ידם. בזמן שמישהו אחר יגיד אם, אולי, לא אני, לא בשבילי, לא מספיק ובתנאי - אנשים שיש להם את זה יגידו: זה שלי, תוך X זמן.

4.תמיד קמים והולכים קדימה- אם אתה מפסיק, מתייאש, נשבר, נשכב או מתפרק בדרך-אף אחד משלושת התכונות הקודמות לא שווה לכלום. אנשים שיש להם את זה הולכים עד הסוף. כמוני וכמוך הם מפסידים, נפצעים נפגעים ולא תמיד מצליחים. אך מהשמבדיל אותם מהשאר זה שהם תמיד קמים. אם הפסקת, אז אף פעם לא היה לך את זה.

לנחישות תמיד יש צל מהעבר אשר חישלה את אותו האדם : ילדות, משפחה, קריירה, פציעה או משברים אחרים. ומעבר לביטחון העצמי המסנוור, לאחר שיחה קצרה תבין שעברו הרבה מאוד כדי להגיע לאן שהם היום.

אני יכולה לכתוב תוכנית לכל מטרה אשר תרצו: תפריט תזונה לחיטוב או תוכנית אימונים לבניית מסת שריר, להפוך אותך לדוגמנית ואותך לגבר החלומות של כל אישה. אך יש לזכור שזו לא התוכנית ולא הציוד במכון כושר או בבית, ההצלחה תלויה רק בגישה המנטלית שבה אתה ניגש לדברים בחייך.

בכל מאמר ומכל כיון מקווה לעורר את האש שבך ולחלוק איתך את הדרך להצלחה.

 

 

 

 

מאמרים

אורית צייטלין תזונאית ספורט

איך לעצבן תזונאית ספורט?

מהרגע שאנו יוצאים מהבית, אנו נמצאים תחת העין הבוחנת של הסביבה.מובן שלכולם יש דעה ומאוד חשוב להשמיעה בקול, אך לא תמיד היא במקום ובמיוחד כאשר לא נשאלת. במהלך השנה האחרונה שמעתי המון דעות על המראה החיצוני שלי שכללו מחמאות וגם ביקורות מאוד קוטלות , אז היום החלטתי להגיב. ​
קראו עוד
שהכח יהיה איתך

שהכח יהיה איתך-לכל מי שחפץ בשינוי גופני בשנת 2016

לא מעט אנשים בתחילת כל שנה אזרחית מציבים לעצמם מטרות, ביניהן גם הרצון לשנות את גופם ולשפר את בריאותם. יהיו כאלה שיסיימו את שנת 2016 עם כמה שינויים חיצוניים כמו תסרוקת חדשה, קמט אחד פחות או עם גרדרובה הרבה יותר מגוונת. אך כן, הרוב גם בסוף שנה זו ישארו גופנית בדיוק איך שהתחילו ואפילו מעט יותר כבדים, אלא אם כן ישנו את הדבר החשוב ביותר הנדרש על מנת להשיג כל מטרה בחיים וזה את הגישה.
קראו עוד