9 חודשים, 9 קבוצות שרירים ותוכנית אימונים 1 להיריון שלך

עליי…

כל חיי עסקתי בסוג ספורט כזה או אחר אך רק לפני כ-5 שנים התחלתי לעסוק בתחום אימוני הכוח ופיתוח / עיצוב הגוף ומודה- התאהבתי. החיבור הייחודי של הענף הזה עם התזונה הוא זה שהביא אותי מלכתחילה ללמוד ולעסוק בתחום הרחב של תזונת הספורט ולהציע את שירותיי לכל החפץ בשינוי גופני. על תחום אימוני הכוח אפשר להגיד הכל אך בשורה התחתונה על מנת להצליח ולראות תוצאות יש להקפיד על:

 • בתוכנית האימונים שנבנית במיוחד בשבילך יש להתמיד ברמה השבועית, חודשית, בכל תקופה וכן 4life.
 • האימונים בונים ומעצבים את מסת השריר. מי שרוצה להתחטב, לרזות או להצר היקפים זה תפקיד התזונה.
 • משמעת עצמית, נחישות והצבת מטרות הן התכונות החשובות ביותר שיובילו להצלחה גם בתחום הזה.
 • תנאי אחרון ומחייב – על מנת להשיג את השינוי הגופני ולשמרו חובה באמת אבל באמת לאהוב את זה.

להתמיד בכל תקופה… 

כל מה שייכתב מעתה והאילך מבוסס על נסיוני האישי, המקצועי וההיריון שלי בלבד ולא מהווה המלצה שמחליפה חוו"ד רפואית לאף אישה בתקופה כה חשובה. 

 לפני פחות משבוע ילדתי את בתי הבכורה. במהלך כל ההיריון ועד 39+6 שבועות התאמנתי במכון הכושר.שבוע 38- מקדימה תזונאית ספורט ומהצד הריונית +10 ק''ג מבורכים + עדיין במכון כושרשבוע 38 – מקדימה תזונאית ספורט באימון ומהצד הריונית + 10 ק"ג מבורכים 

איך הסביבה הגיבה להריונית המתאמנת ?

חוויתי אין סוף מבטים, תגובות והמלצות לגבי נושא האימונים בתקופה זו מכל מי שמצא לנכון להיכנס לתפקיד הרופא האישי שלי, מאמן הכושר או זה שמכיר את גופי ומה שגדל בו יותר טוב ממני.

בעיניי כל אישה בוחרת יום יום מחדש איך להתנהל בכל תחום בחייה שלא נדבר על כיצד להגיב על דעות הסביבה. אני בחרתי לא להכניס לאוזן אחת אז לא היה מה שיצא מהאוזן השנייה, ולהמשיך להתנהל כמו מי שמעוניינת בהשגת מטרה עיקרית בתקופה זו והיא לנהל היריון בריא ותקין מבחינת כל המדדים לעובר והאם. ומטרה משנית לשמור על עצמה בריאה מנטלית כי לפעמים אנחנו קצת נוטות לאבד את זה (:.

הסלפיס הכי כיפיים בעולם-ההירון הראשון שלי

הסלפיס הכי כיפיים בעולם-ההירון הראשון שלי

כלומר בתקופה זו מטרת האימונים הייתה לשמר את הכושר, הכוח ומסת השריר שעימה הייתי גם לפני ומבחינה תזונתית לעשות את ההחלטות הנכונות ביותר על מנת להקפיד על עלייה תקנית במשקל גוף תוך כדי מתן קדימות לצרכי העובר. וזו הייתה התוכנית : 

9 חודשים, 9 קבוצות שרירים ותוכנית אימונים 1 להיריון שלך

 1.  ראש (כי הכל מתחיל משם) – היה לי חשוב להישאר ממוקדת, לנהל עד כמה שניתן את ההיריון ולא לתת לו לנהל אותי ותמיד להיות עסוקה. בכל תחום אני מכירה היטב את חוזקותיי, חולשותיי, יודעת להעצים את הטוב שבי  ומאידך לדעת ולהבין מתי לוותר . תוך כדי ליווי רפואי שכל אישה זוכה בו בישראל ועל זה אנו צריכות להגיד תודה, הראש יכול להישאר די נקי וצלול על מנת להפעיל את יתר השרירים.
 2. גב – תלונות על כאבי גב בהיריון היא אחת התופעות השכיחות שיש לתקופה הזו להציע. את הגב שלי חיזקתי ופיתחתי במשך שנים לפני ההריון, ודווקא בגלל שהמשכתי להתאמן בהיריון יכולה להגיד שאני וגבי שמרנו זה על זה. חד משמעית אמליץ לא להיזכר בהיריון "בכיצד לחזק את הגב שלך ב- 5 תרגילים בלבד " אלא כמה שנים טובות לפני לעבוד היטב על היציבה ושיפור הכוח באיזור זה. 
 3. חזה – ככל שההיריון מתקדם את לא נהיית פעילה או מהירה יותר. את כן נהיית איטית, כבדה ועייפה יותר. חשוב לשמור על כושר אירובי בתקופה זו ולכן כל פעילות אירובית ואפילו הליכה יומימיות תעזור שלא נדבר תוסיף לבריאות הקרדיאלית של שניכם. 
 4. כתפיים – כל אישה חזקה חייבת כתפיים חזקות וזה לא סלוגן אלא עובדה! לא רק על מנת למנוע כאבים באיזור זה אלא גם בשביל פרופורציות גופניות טובות והכי חשוב לטפוח לעצמך על השכם בכל הזדמנות שיכולה – ואת זה ממש לא פיספסתי (:. אותה המלצה כמו עם הגב – TRAIN THOSE BABIES וכמה חודשים – שנים לפני.
 5. ידיים – לא השרירים הכי גדולים בגוף אך בעלי חשיבות מאוד גדולה – בידייך את בונה אך גם הורסת. חשוב ששריר היד הקדמי יסתכל למעלה לתת לך את ההרגשה שידייך מסוגלות להכל , אך באותה המידה שהשריר האחורי של היד יאזן כדי להזכיר לך שהכל תלוי בך. 9 חודשים יש לך מטרה אחת בראש והיא לצאת בידיים מלאות ולכן הן חייבות להיות חזקות!
 6. בטן – המקום השמור ביותר בעולם במהלך 9 חודשים הללו. אם את מתאמנת נכון הבטן עובדת בכל תרגיל ותרגיל שבו עובדות גם קבוצות שרירים אחרות. אחוזי שומן ומשקל גוף זה עניין תזונתי ואם קראת את 14 הסודות של תזונאית ספורט להירון פיט  שבו אני פונה לכל אישה ומדגישה ששינוי בהרגלי תזונה ( המוביל לחיטוב / הרזייה)  עושים לפני / אחרי היריון את בטוח כבר יודעת את זה, אז תשמרי על המקום הזה היטב בתקופה זו ואל תאמצי אותו הוא עובד מספיק – יחד אתם יוצרים חיים.
 7. טוסיק – הפנמתי שהוא יגדל בתקופה זו ודי קיבלתי זאת באהבה כי הכל למטרה טובה, מה שכן התמקדתי בכמה שפחות להשאירו במצב סטטי וכמה שיותר להפעילו על מנת שעדיין נהיה בטווח הגודל למושב אחד (:. לדעתי תמיד ובכל תחום  עדיף לעשות משהו  מאשר לא לעשות כלום.
 8. רגליים – לא וויתרתי על תרגילי פלג גוף תחתון עד היום האחרון להיריון – עם משקל גוף, משקוליות וגם עם מוטות רק בעוצמה ( משקל ) הרבה יותר נמוכה. בנוסף כל יום דאגתי לקום על רגל ימין ולא שמאל במטרה לעמוד יציבה על שתיהן ואז כמו תמיד ללכת רק קדימה. 
 9. שריר כוח הרצון – זה כנראה השריר הכי קשה לאימון בכל תקופה בחיינו ואת תצטרכי הרבה ממנו במהלך ה-9 חודשים הללו גם בכדי לעשות את הדברים הבסיסיים ביותר ובמיוחד לקראת הסוף. הדבר היחיד שתמיד עבד ועובד בשבילי הוא שאני יודעת היטב שהכוח לכל מה שאי פעם ארצה נמצא אצלי. ואם תחשבי על זה גם אצלך. ולרוב על מנת באמת להצליח במשהו את צריכה לדחוף את עצמך, ובמיוחד בסוף ה-9 חודשים שלך או אפילו קצת יותר – 40 שבועות + 2 (: 

  40+1 שבועות, לילה לפני הלידה

  40+1 שבועות, לילה לפני הלידה

   לא יכולה לסיים את הפוסט הזה בלי להגיד תודה :

 • תודה לגוף שלי ולגוף של כל אישה ואישה הנותן לנו את היכולת לייצר ניסים. בדיעבד כל רגע מהתקופה הזה היה שווה את התוצאה הסופית.
 • תודה לבני הזוג הסובלניים , התומכים והאוהבים שגם איתנו בהריון חח כל יום ושעה מהתקופה הזו.
 • אני בחרתי ללדת בבית חולים וולפסון. אם יש מחלקה שבית חולים זה צריך להתגאות בה ובצוותה המקצועי היא מחלקת היולדות. החל מצוות חדרי הלידה, צוות מחלקת יולדות והכי חשוב צוות האחיות במחלקת  היונקים – כל אחת שם נבחרה בפינצטה. אף אדם במחלקות הללו לא "עובד" וכל אישה יכולה להיות בטוחה שאין רגע שלא נותנים בישבילנו הכל.
 • תודה לכל מי שבירכה , התעניינה ועוקבת אחר התוצאות של לקוחות @4elements4life ואחריי.

אורית צייטלין 

תזונאית ספורט > לדף הפייסבוק של  חברת 4elements4life לחצ/י 

יועצת עיסקית > לדף הפייסבוק של חברת Bevolve לחצ/י 

 

 

אז מי את ומה את הולכת ללבוש בחג הזה?

היא בונה מלתחות עבור נשים וגברים בכל רחבי העולם, וגם אותי הלבישה לא פעם. 

אם תפקידי הוא לחטב, לעצב ולתת לך את הגוף שתמיד רצית, 

אז תפקידה הוא לתת לך את החותמת הסופית – התדמית.

עם המוטו Your Look Is my art הכבוד הוא לי לארח את הסטייליסטית והבלוגרית אופנה Tali Bk

בבלוג של 4elements4life עם 4 טיפים ל"המראה עבורך" לקראת החגים.

Tali BK

Tali BK

 עוד רגע אנחנו מתחילות את תקופת החגים, ורובנו תתחדשנה עם פריט אחד או שניים לארוחת החג. אני אישית אוהבת לבחור פריטים שיעשו לנו כיף ביום הארוחה אך יותר חשוב שיהיו פריטים מנצחים לסתיו הקרוב. כאשר אני מתאימה עבורך את הלוק המנצח אני לוקחת בחשבון מהם הרגלי הלבוש שלך והכי חשוב רוצה בהתאמה מוחלטת לאופייך הייחודי. 

אז מי את ומה את הולכת ללבוש בחג הזה?

המינימליסטית

את אוהבת להתלבש טוב ובסטייל משובח אבל אופנה וחנויות בגדים גורמים לך פריחה. 

את לא ממש בנוייה לשילובי פריטים ואת לא ממש רוצה שכל הערב תרגישי שאת מחופשת. 

אז מה כדאי לך לבחור? לכי על פריטים שיקיים ולא צעקניים. פריטים שתלבשי בכל יום בשבוע. 

והכי חשוב, אם מדדת משהו ואת זזה באי נוחות כבר בחנות – וותרי!

המינימליסטית

המינימליסטית

 הרוקיסטית,

חג או כל אירוע אחר לא קיים עבורך אם אין בו פריט עור !

עם כל הכבוד למשפחתיות ולרומנטיקה שבערב החג, קצת איזון עם פריטי עור נחושים לא יזיקו בכלל.

על מנת לרכך את המראה שלבי את פרטי העור עם פריטים רכים כגון חולצת שיפון, שמלת צמר דקה, ז׳קט

קלאסי במיוחד או אם ממש בא לך לכי עד הסוף עם ג׳ינס קרעים.

הרוקיסטית

הרוקיסטית

 הרומנטיקנית,

משפחתיות וחג הם החומר האמיתי שמרגש אותך!

ואת אוהבת לחגוג את האנרגיות האלה עם בגדים רומנטיים במיוחד.

אז מה לבחור?

נעל אדומה, פריט עם לבבות או חצאית פליסה יתנו את הסטייל והשיק למראה שלך.

הרומנטיקנית

הרומנטיקנית

 ואיך אפשר לסיים בלי הפשיניסטה?

אם כבר את קונה פריט הוא חייב לרגש אותך! משהו שלא קיים בארון שלך או פריט שמייצג את הטרנדים החדשים. 

אז מה חדש כרגע? עדיין אנחנו ממשיכות עם מראה הסניקרס.

אם כבר סניקרס אז למה לא בזהב או כסף? ואם בא לך על מראה קצת יותר חגיגי , 

אני ממליצה בחום על סארפן שהולך להיות אחד הפריטים הכי מדליקים בחודשים הקרובים.

פאשיניסטה

פשיניסטה

 אז חג שמח ליידיס שלכן תמיד – בבוסטון, ניו-יורק, תל אביב ואפילו מדריד.

לכל אישה , בכל מקום בעולם הרוצה בסטייל שירות הסטיילינג EXPRESS של Tali BK תמיד בשבילך

Tali BK Instagram 

Tali Bk FaceBooK

 

14 הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך או אחרי הריון

 אומרים שהזמן טס כשנהנים , אז כנראה  זה נכון כי כבר עבר חצי ואנחנו בשבוע ה-21 להריון!

21 שבועות בהיריון

21 שבועות בהירון

לציון נק' זו החלטתי לגלות מנסיוני המקצועי, האישי ובמיוחד עבור רווחת כל אישה בכל תקופה בחייה את:

    10 הסודות של תזונאית ספורט לכל אישה לפני, במהלך או אחרי הריון 

 1. לפני ההריון תעבדי היטב על הרגלי התזונה שלך – תינוקך, בריאותך, גופך , שיערך ועורך רק ירוויחו מזה.
 2. לפני ההריון תעבדי היטב על השרירים שלך – עד כמה את חזקה מנטלית החיים יגידו לך, אך עד כמה את בריאה גופנית וכמה מהר תחזרי לעצמך אחרי הלידה תגדיר מסת השריר שלך.
 3. אם יישמת את 1 + 2 לפני ובמהלך ההריון דאגת לעשות את מיטבך…
 4. אחרי הלידה ותוספת למשפחה, תוך כמה שבועות / חודשים עם יחסית לא הרבה עבודה ועזרה  קטנה ממני  מבטיחה שתחזרי לעצמך ואף יותר.
 5. לא משנה באיזו תקופה את נמצאת – תקשיבי לגופך. לא רק ליבך יודע את האמת אך גם גופך יודע לאותת. על אחריותך בלבד להקשיב לסימנים, להחליט על שינוי וליישם לאורך זמן.
 6. לכולנו יש חולשות ותקופת ההריון במיוחד נותנת להן במה. הטריק הוא לדעת אותן מראש ולמצוא דרכי פעולה. אז לא משנה היכן את בחייך תמיד תהיי יותר חזקה מחולשותייך, וזה לא סלוגן אלא רק האמת.
 7. האם זו התקופה להאט ולנוח ממטרותייך האחרות? לא יודעת מה איתך אבל לי יש 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה. בכל שעה , דקה ושניה דואגת להיות נחושה. מודעת לזה שאנו שונות, אך בסופו של יום במשהו אחד כולנו דומות וזה ברצון להצליח. אז בעיניי למנוחה יש את מקומה – אך תמיד בין העשייה ובדרך להצלחה.
 8. קרוב לאמצע ההיריון תקבלי את הבעיטה הראשונה שלך. הבעיטה הראשונה בחייך שבאה מבפנים ותזכיר לך שמהיום והלאה בכל מה שתחליטי ותעשי את הדוגמא. אם בטווח הקצר תעזי לשכוח זאת אז לא דאגה עבר רק חצי ויש מספיק זמן לבעיטות נוספות עד ללידה ואחריה תקופת חיים שלמה שאת כבר מעבר לדוגמא , את אמה.
 9.  אמרו לי בצחוק או בכנות שבנות לוקחות / גונבות את היופי מהאמהות שלהן. אז אני מאחלת לה שתגנוב ממני מה שתרצה אך מרצון אתן לה את מה שבאמת יעזור לה בחיים וזה את ההכוונה לעקשנות, את ההתמדה ואת רוח הלחימה שבזכותן גם לתוצאות הללו עם לקוחותיי מגיעה!
 10. ולך קוראת יקרה אני מאחלת לקחת לפחות משהו אחד מהרשימה הזו וליישם, מבטיחה לך את שאת תרוויחי ואני אדע שאת שלי עשיתי.

לתוצאות של עוד נשים מדהימות שהיה לי הכבוד להגשים את חלומם  לשינוי גופני לחצי 

 

ב-4elements4life הסנדלר לא הולך יחף!

ב-4elements4life הסנדלר לא הולך יחף!

טוב אז כנראה שכחתי לגלות עוד 4 סודות קטנים אך גדולים ,

סורי אתם יודעים איך זה זיכרון והריון …

באחד האוצרות של ישראל ( ים המלח) עם האוצר שלי - שבוע 26

באחד האוצרות של ישראל ( ים המלח) עם האוצר שלי – שבוע 26 #nofilter 

11. מגיע לך לקבל שכר דירה עבור הבית שאת משכירה – אז כל יום תדאגי לעשות משהו בשבילך עצמך. קניות של בגדים, איפור, קורס מקצועי, אימון – כל מה עושה לך טוב הכל הולך פה! חוץ מלאכול  בשביל 2 זה לא  באמת נכנס לקטגוריה כי לצערי לא באמת הולך מפה ):

12. האם זו תקופה קלה לאישה שמילדות די אחד עם גופה? לא. לעיתים תצטרכי לגרור את עצמך להתאמן, עוצמות האימון נחלשות ובחירת הבגדים לאימון רחוקה מלהיות משהו מהנה. ועדיין את הולכת, כי את יודעת היטב שהאלנטרטיבה היא לגמרי לא את. לא יכולה לתאר בפנייך את ההרגשה של אחרי – לדעת שלמרות הכל ובגלל שהחלטת הלכת ועשית את מיטבך. 

13. זוכרת את סודות 1+2 ממקודם ? אז למי שלא אזכיר כאן שוב ואפילו אצעק! זה לא איזה שמן תשימי על עורך שימנע את המתיחות , ולא איזה מסאג'ים תעשי שימנעו את הרגשת הכבדות והעייפות אלא התקופה שלפני ההירון – לפחות חצי שנה עד שנה תיקבע באיזו הרגשה ובמצב בריאותי תעברי את ההריון, עד כמה תעלי במשקל  והאם תחזרי לעצמך.  מסת שריר היא מטבע מטבולי, הרגלי תזונה של כוסית על (: הם אוצר ואת בתקופה זו עושה רק מה שלמדת לעשות לפני – משמרת והכי חשוב מתמידה.

14. קיבלתי הרבה תגובות על ה-10 הסודות הראשונים שכתבתי מלפני חודש בערך. תתפלאו היו כאלה שהבינו בדיוק למה התכוונתי והיו כאלה שזעמו למה לא חלקתי את הנוסחה האולטימטיבית לכל אחת ואחת כיצד להיראות ולהרגיש איך שהיא רוצה בכל תקופת זמן בחייה. מצטערת לאכזב את המאוכזבות אבל אז זו האמת :  מגיעות אליי נשים עקשניות , יודעות מה הן רוצות , אשר מאסו בנוסחאות שקריות וגנריות ומחפשות משהו 4life# שעובד רק בשבילן. הן מוכנות לעבוד , לשמוע דעה שונה ויודעות היטב  שלכל מקום שבאמת שווה להגיע אין שום קיצור דרך. 

לתוצאות של נשים מדהימות שהיה לי הכבוד להגשים את חלומם  לשינוי גופני לחצי 

אורית צייטלין ,

תזונאית ספורט ובעלת חברת @4elements4life 

ויועצת עיסקית לעסקים קטנים/ בינוניים ובעלת חברת  @Bevolve 

 

 

מתנה לכל אישה

"אורית , את והשירות שלך הם מתנה לכל אישה".

ביום שאת שומעת פידבק כזה מלקוחה את מבינה שלאחר 4 שנים מאז הקמת את העסק שלך , עכשיו באמת עשית את זה . יצרת במו ידייך דרך לשנות חיים של אנשים לטובה , מה שעמד בבסיס המיזם 4elements4life  מהיום הראשון שחשבתי עליו.

אז כבר די מובן שאני יודעת לבנות, לפסל או ליצור פרופרציות מושלמות לכל אותן נשים החפצות לעוף על עצמן ללא בגדים, אך יש משהו שאני לצערי יחסית חלשה בו וזה נושא הסטיילינג או יותר נכון אומנות התיאום החיצונית בין הנפש, הגוף והאירוע.  

רוב חיי אני עוסקת ועובדת בתחום הספורט לכן מותגי הספורט מהווים אצלי 80% מהארון ( כן LULULEMON שולטים !) ואת ה-20% האחרים תמיד הולכת על בטוח – קשה לי כמו לכולם להתעסק במשהו שאני לא הכי טובה בו. ותתפלאו למרות היותי מוסקבאית במקור (אין באמת צורך לפרט מה הולך במוסקבה מבחינת אופנה) אין זה אומר שכל אחת שמגיעה משם היא FASHIONISTA מלידה.

מזלי שאני מאמינה גדולה בהבנה ולקיחת אחריות לא רק על החוזקות אלא גם על החולשות שלנו – בעיניי זו הדרך היחידה בה נוכל להשתפר ולהצטיין בכל תחום בחיינו.

אז גם הפעם לקחתי אחריות , נזכרתי בטלי ברקורז הסטייליסטית ויצרתי עימה קשר בהקדם!

טלי ברוקרז הסטייליסטית copy

 

גילית את טלי לפני כמה שנים טובות כאשר הייתי שכירה והיה לי צורך עז בכמה תלבושות המשדרות הנה אני – ואני ביזנס CASUAL. היא בנתה לי מלתחה מושלמת על סמך הפריטים שהיו לי בזמנו בארון ואת היתר השלמנו ביום שופינג מדהים ברחבי דיזינגוף. מאז עברו כמה שנים טובות בהם גדלנו אך כמובן לא התרחבנו (: וכיום טלי מתגוררת בבוסטון עם משפחתה וממשיכה לנהל את העסק המצליח שלה טלי BK סטיילינג לכל מקום בעולם.

הפעם עמדה בפני טלי משימה לא פשוטה והיא תוך פחות מחודש להכין אותי לא רק לכנס מקצועי של ארגון תזונת הספורט העולמי ISSN אשר התקיים בלונדון, אנגליה אלא גם לצילומי תדמית עם צלמת הפרסומות הכשרונית Elise Dumontet לחברה הבינלאומית החדשה שלי בשם BEVOLVE המציעה ייעוץ עיסקי לבעלי עסקים קטנים / בינוניים.

On the Set with Elise

On the Set with Elise

לשמחתי טלי מזמן מודעת שיש נשים בדיוק כמוני בכל מקום בעולם. נשים שדי יודעות מה רוצות וצריכות רק את ההכוונה המדויקת על מנת להיראות בשיאן תוך זמן קצר. שירות הסטיילינג אקספרס של טלי מוצע לנשים ברחבי העולם און ליין. על סמך שאלון מקיף ותוך התחשבות בתקציב מוגדר מראש ותמונותיי עבור תזונאית הספורט הזו היא יצרה:

 1. תפריט ביגוד ובו הפריטים שיתאימו לי, עם גיון נרחב שבו אני יכולה להחליט מה אני הכי אוהבת ומתחברת.
 2. היא בנתה לי תוכנית אימונים ובה כתובות מדויקות של החנויות בישראל אליהן אני צריכה להיכנס, למדוד את הבגד ולקנות.
 3. בתור מי שאין לה : זמן פנוי, תקציב שלא נגמר לבגדים והכי חשוב אין לי באמת עצבים לכל הסיפור הזה – קיבלתי לא רק את המענה המושלם אלא גם את חווית השירות האולטימטיבית.

התוצאה היא שלא רק עפתי על עצמי עם בגדים אלא גם הרגשתי שלונדון חיכתה רק לי!

Fabulous Selfie!

Fabulous Selfie!

אין לי מילים להודות לך חוץ מלהגיד לך את המילים הנחשקות שבעיניי כל בעלת עסק רוצה לשמוע

״טלי, את והשירות שלך הם מתנה לכל אישה.״

אז ליידיס פרסומת או לא פרסומת, לא סמויה אלא גלויה! אותי לימדו להוכיר תודה, להעריך ולחלוק משהו טוב ומי שעוקב אחריי מספיק זמן ברשתות החברתיות יודע שלא באמת נותנת במה למשהו שלא הייתי נוגעת בו בעצמי. אז אם אני הכתובת לגוף שאתן רוצות , טלי היא הכתובת לתדמית ולהרגשה שאתן רוצות לשדר באותן רגעים מעטים שכה חשובים לכן.

תודה לך ולכן נשים יקרות שעוקבות ומפרגנות.

אורית צייטלין תזונאית ספורט ויועצת עיסקית

שהכח יהיה איתך – לכל מי שחפץ בשינוי גופני בשנת 2016

8  ציטוטים משני גישה ומחדדי מטרות באדיבות כוכבי הסרט "מלחמת הכוכבים"

כוכבי מלחמת הכוכבים מתכוננים לשנת 2016

כוכבי מלחמת הכוכבים מתכוננים לשנת 2016

לא מעט אנשים בתחילת כל שנה אזרחית מציבים לעצמם מטרות  – ביניהן גם הרצון לשנות את גופם או לשפר את בריאותם אחת ולתמיד. יהיו כאלה שיסיימו את שנת 2016 עם כמה שינויים חיצוניים כמו תסרוקת חדשה, קמט אחד פחות או עם גרדרובה הרבה יותר מגוונת. אך כן, הרוב גם בסוף שנה זו ישארו גופנית בדיוק איך שהתחילו ואפילו מעט יותר כבדים, אלא אם כן ישנו את הדבר החשוב ביותר הנדרש על מנת להשיג כל מטרה בחיים וזה את הגישה.

"הכל מתחיל ונגמר בגישה" – הוא לא רק סלוגן או עצה ממני, זו שעזרה לעשרות אנשים לעבור שינוי גופני,אלא זה האלמנט העיקרי אשר רבים מתעלמים ממנו או לא מודעים אליו מלכתחילה.

בגיל 33 יצא לי לראות לראשונה את הסרט "מלחמת הכוכבים – הכוח מתעורר". דיפדפתי אחורה בסרטים הקודמים ולהפתעתי מצאתי בסאגה זו בדיוק את מה שחיפשתי לפתוח בו את שנת 2016 :

8 ציטוטים משני גישה, מחדדי מטרות ומצפן לכל הגשמת משאלה ולא רק לשינוי גופני.

1.“Your focus determines your reality.” – Qui-Gon Jinn

"הפוקוס שלך קובע את המציאות שלך".

שנה הבאה ארזה, אתחיל להתאמן ואתאפס על עניין התזונה הן מטרות גרועות. הפוקוס ישתפר אם תגדירו: עד 1 לפברואר  2016 אוריד 2 ק"ג ואעשה א', ב', ג' על מנת להגיע לשם. 

מה שעוזר לי תמיד הוא שאני יודעת תמיד לאיזה כיון אני הולכת. אני מגדירה לעצמי מטרה, תאריך, דרך פעולה ובנחישות צועדת קדימה. ככל שהמטרה שלכם תהיה יותר ברורה וממוקדת , אתם תהיו יותר מפוקסים בלהשיגה.

 

2.“Do. Or do not. There is no try.” – Yoda

"עשה. או אל תעשה. אך אל תנסה".

הססנות משתקת וחוסר החלטיות מעכבת. שנה חדשה היא בדיוק הזמן , כמו כל יום אחר, להחליט ללכת על כל הקופה ואת הנסיונות להשאיר בעבר. קבלו החלטה על נקיטת פעולה, עשייה והתמדה ותעמדו מאחוריה לא רק ל-36 ימים, אלא לכל ה-365.

''עשה או אל תעשה . אך אל תנסה.''

"עשה או אל תעשה . אך אל תנסה."

 

3.“In my experience there is no such thing as luck.” – Obi-Wan Kenobi.

"על פי הניסיון שלי אין כזה דבר מזל".

אז גם על פי הניסיון שלי מי שמחכה לנס או שהמזל יפתח לו דלת – יכול להמשיך לחכות. הדברים הטובים ביותר קוראים לאותם האנשים שמקדימים את המזל ומגיעים ראשונים לאירוע ולא לאלו שמחכים שיבואו לקחת אותם. המילה מזל מסמלת עבורי להגיע למקום הנכון, בזמן הנכון ובעיקר עם הגישה הנכונה לעשות את מה שנדרש ומעבר.

4.“Never tell me the odds.” – Han Sol

‘’אף פעם אל תגיד לי מה הסיכוי ל…".

אנשים תמיד מעדיפים להדגיש את סיכויי הכישלון הגבוהים ולא את אחוזי ההצלחה. אני יודעת  שכישלון יושג כאשר יהיה חיבור של  אפס רצון, אפס עשייה ואפס התמדה. הצלחה היא סה"כ ענין של אופי ופחות מתמטיקה של כיתה ג'.

5.“I find your lack of faith disturbing.” – Darth Vader

"מפריע לי חוסר האמונה שלך".

דארט ויידר היה די תקיף, אך ניסח את זה מצוין. גם אצלנו השנה כמו כל שנה חדשה תהיה מלאה לא רק בדברים טובים והגשמת מטרות, אלא גם באותם מפקפקים, שחצנים ויודעים יותר טוב מה צריך לעשות. בדיוק כאן המבחן האמיתי – עד כמה אתם מאמינים בעצמכם.

''מפריע לי חוסר האמונה שלך''.

"מפריע לי חוסר האמונה שלך".

 

6.“Your eyes can deceive you. Don’t trust them.” – Obi-Wan Kenobi.

‘’העיניים יכולות לרמות אותך. אל תסמוך עליהם".

מאוד קל למכור גימיקים, לשקר על קלות הדרך ולייפות את המציאות. במיוחד אם הדבר נחשק בעיני הרבה אנשים.  החיים לימדו אותי להשתמש בחוש ההגיון במקביל לחוש הראייה ומה שנראה לא הגיוני כנראה לא זהב הוא.

 

7."I know how to run without you holding my hand’’- Rey

‘’אני יודעת איך לרוץ מבלי שתחזיק את ידי".

אם יש דמות שיכולתי להזדהות איתה בסרט " הכוח מתעורר" ולהגיד בלב שלם שעוד נשים ירצו להיות כמוה בחיים האמיתיים זו היא ריי. חופשיה, עצמאית, עקשנית ונותנת דוגמא אישית לכיצד להתקדם , להעיז ולנצח בכוחות עצמך  גם בשנת 2016.   

‘’אני יודעת איך לרוץ מבלי שתחזיק את ידי''

‘’אני יודעת איך לרוץ מבלי שתחזיק את ידי"

 

8."Rey, May The Force Be With You." – Leia

"ריי , שהכוח יהיה איתך''.

המשפט המפורסם ביותר של "מלחמת הכוכבים " והפעם  נאמר ע"י הנסיכה ליאה לריי כאשר זו יוצאת בסוף הסרט למסע למצוא את לוק. אותו כוח שליאה איחלה לריי, אותו כוח שריי נולדה עימו, אותו כוח מנטלי או פיזי שאנו כנראה מגלים אותו רק כאשר באמת זקוקים לו – שיהיה עם כולנו בשנת 2016,  במהלך הגשמת כל אשר תרצו.

אורית צייטלין

תזונאית ספורט

מנהלת חברת 4elemenst4life

 

חיטוב ועיצוב הגוף של מיה

  חיטוב ועיצוב הגוף של מיה

בחודש  יולי 2015 מיה  ( שם בדוי ) פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב ועיצוב הגוף. תוך  4 חודשים וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-10 ק"ג וכ-10% במסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית ולמטרתה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.

מיה לפני 07/2015 : גובה : 1.62 משקל : 57.2  ק"ג   אחוזי שומן: 28%   

מיה בתחילת התהליך

 

כלים שמיה קיבלה על מנת להשיג את מטרתה :

למטרתה הותאמה תוכנית אימוני כוח ביתית בהתאם לגופה הרצוי, תוכנית תזונה בהתאמה אישית ומעקב מקצועי שלי לאורך כל התהליך.  תנו לי לתאר לכם את הלקוחה, מאיפה מגיעה ומה הוביל אותה אליי. אני בטוחה שהרבה אנשים יוכלו להזדהות עם הסיפור שלה.

שאלות ותשובות עם מיה 

 1. מה הוביל אותך ל-4elements4life ?הגעתי לתוכנית בהמלצתה של החברה הכי טובה שלי שמאוד המליצה לי על אורית ועל כך אני מאוד מודה לה, כי בלי זה, לא הייתי היום איפה שאני. חברה ששיתפה אותי בניסיון שלה מתוך ההתמודדויות בתהליך התזונה, עודדה, עזרה ותמכה בי כשהייתי צריכה. במהלך השנים הגוף עבר את השינויים שלו וצבר ואגר, בנוסף הסתבר לי שיש לי רמת סוכר גבוהה ומאוד נלחצתי מזה כי לא הצלחתי להוריד אותה בכוחות עצמי.  לאור כל אלה, הגעתי למסקנה שאם אני לא אעשה איזה שהוא שינוי מהותי, מצבי יהיה רע. ניסיתי לעשות קצת סדר בתזונה בכוחות עצמי אבל כל פעם נשברתי ולא הצלחתי להתמיד. לכן, החלטתי שאם אני לא מצליחה לעשות משהו בכוחות עצמי, הגיע הזמן לפנות למקצוענית. וכך הגעתי לאורית.
                                                                                                                                                                               
 2. מה או מי היווה עבורך את המוטיבציה הגדולה ביותר להתחיל את התכנית?                                              א. המוטיבציה הכי גדולה עבורי הייתה הרצון לרזות,להתחטב ולהיראות שוב כמו לפני 10 שנים. לא לגמרי הבנתי    מה אני מצפה לראות או כמה אני הולכת לשקול / כמה אחוזי שומן, אבל בוודאות ידעתי שאני צריכה שינוי מהותי.  היעד הראשוני שקבעתי היה לקוח מהיסטוריית המשקל האגדית שלי ולא באמת האמנתי שאני מסוגלת להגיע אליו. חייבת לציין שבזכות התוכנית, התוצאה שקיבלתי הייתה הרבה מעבר לכל הציפיות שלי.  

     ב. קיבלתי הרבה מוטיבציה מהתזונאית שלי שמהווה עבורי דוגמא ומופת. אשה יפהפייה וחזקה שהייתי רוצה ללמוד        ממנה הרבה. היא לא רק אומרת מה לעשות, היא עושה. היא לא רק יודעת איך לחיות, היא חייה ככה.                        ואם היא יכולה, גם אני יכולה :).

  3. כמה פעמים/שעות התאמנת בעבר וכמה בתוכנית של 4elemenst4life?

    לפני השתתפתי בשיעורי יוגה פעם בשבוע. במהלך התוכנית הוספתי לשיעור היוגה 3  אימוני כוח בבית בשבוע,           כ-45 דקות כל אימון.

  4. האם תכנית תזונה הייתה קלה ליישום ומה השתנה ביחס לאיך שאכלת לפני?

  תוכנית התזונה הותאמה לי אישית בהתאם למה שאני אוהבת לאכול. התוכנית כללה כמויות קטנות יותר                    (משמעותית) של אוכל ביחס למה שנהגתי לאכול לפני והכניסה הרבה סדר ודיוק בארוחות שלי. המודעות והמעקב      אחר מה שאני אוכלת וכמה אני אוכלת, עשה לי הרבה סדר בתהליך התזונה. השבוע הראשון היה יחסית קשה, רוב  הזמן הסתובבתי בתחושה של טיפ-טיפה רעב. הקושי נבע בעיקר מפחד ש"עכשיו אני הולכת להיות רעבה לנצח"  וממיתוס שאני הולכת להרעיב את עצמי בשביל להיות רזה. אבל בשבוע השני, כאשר, הגוף התרגל לכמויות האוכל   החדשות, הפסקתי להרגיש את תחושת הרעב המציק, התבוננתי בתפריט והבנתי שיש לי ים של אוכל שאני אוהבת ושאני יכולה לשלב אותו בכל מיני אופנים טעימים ועדין, לרזות ולהיות יפה. בשלב הזה גם הרגשתי (פיסית) יותר קלה, נהיה לי יותר קל לעשות פעילות ספורטיבית, נהייתי יותר ערנית ומלאת אנרגיות.

 5.התוצאות שהשגת בתקופה כה קצרה הן מדהימות. הרבה אנשים נאבקים עם המטרות שלהם לשינויים גופניים/ התנהגותיים , מה גרם לך להמשיך ולהתמיד בתכנית?

א. מצחיק להגיד את זה, אבל הפחד מהתזונאית :))))) התוכנית יוצרת מחויבת מסוימת לתהליך ולתזונאית שמובילה את התהליך. הרגשתי שאני לא לבד בתהליך, יש מישהי שמלווה במקצועיות  וחושבת עלי, דואגת שתפריט ו האימונים שלי יענו לצרכים שלי, שאני אוהב את מה שאני עושה, מישהי שמכניסה מוטיבציה וכוחות להמשיך (גם כשנופלים) ויותר מזה…. מהווה דוגמא למופת ששווה ללמוד ממנה :)כמן כן הבנה שההצלחה שלי היא הצלחתה של מהתזונאית שלי גם. בתגובה לכל זה, היה לי חשוב לעשות את החלק שלי בתהליך ולתת את כל מה שאני יכולה לתת לתהליך.

ב. הרצון לעשות שינוי מהותי – הצבתי לעצמי יעד גדול ויעדים קטנים בכל פעם. בכל פעם שהשגתי יעד אחד קטן, הוכחתי לעצמי שאני מסוגלת להגיע גם אל היעד הגדול. בכל פעם שנתקפתי משבר, או "נפילה", הזכרתי לעצמי מה אני רוצה ולאן אני רוצה להגיע?! זה עזר לי להתמיד.

ג. הצלחה בתקופה הראשונה – בדיעבד, אני מבינה שההתמדה בתקופה הראשונה, מהווה קפיצת מדרגה משמעותית להמשך התהליך. ברגע שאחרי חודש של התמדה ועבודה קשה הורדתי 5 ק"ג ראשונים ופתאום ראיתי את הפוטנציאל של התהליך, כבר לא הייתי מוכנה להתפשר ולעצור. זה היתה הפעם הראשונה שהסתכלי במראה ובחנתי את עצמי מכל הכיוונים והייתי שבעת רצון על מה שאני רואה . לפתע ראיתי איזה שינוי מהותי חוללתי בחודש אחד בלבד וזה נתן לי הרבה כוח להתמיד בתוכנית . ברגע שראיתי את הגוף החדש, אני כבר לא מוכנה לוותר עליו. בנוסף לתהליך התזונה, התחלתי לראות את השפעת אימוני כוח, פתאום התחלתי להרגיש שהשרירים שלי מתחזקים ומתחטבים, הצלחתי לעשות תרגילים שלא הצלחתי לעשות קודם, הצלוליטיס השתפר קצת ועוד ועוד. הצלחה בתוכנית היא פונקציה של התמדה ועבודה קשה. אף אחד לא משיג תוצאות בין לילה. בשביל להצליח, צריך לעבוד קשה.

ד. תמיכה מבעלי – הסעיף מופיע תחת סעיף ד' אמנם, אבל אני מעריכה אותו כסעיף הכי משמעותיים במענה לשאלה הזאת. קיבלתי תמיכה מלאה בבית מבעלי בכל מה שקשור לתהליך, מבחינת הדברים היום יומיים כמו קניות בסופר שהוא עורך עבורנו (ועצם הרעיון שהוא לא מכניס שטויות לבית וגם אם בדרך פלא שטויות מגיעות לבית מאנשים טובים, הוא היה דואג להעביר אותם לאנשים טובים אחרים), פירגון ומחמאות שקיבלתי ממנו לאורך כל הדרך, עזרה ועידוד ברגעים קשים או סתאם בהקשבה לחפירות שלי על התהליך, ואפילו השתתף באופן פעיל באכילת הסלטים  שלי:)))). כשעמדתי לספר לו שאני הולכת להתחיל את התהליך, חששתי שהוא יגיד לי "בשביל מה את צריכה את זה?!" אבל במקום זה הוא הפתיע אותי (כמו שהוא לא מפסיק להפתיע אותי  כבר  11 שנים שלנו ביחד), פרגן , תמך והתלהב.

מיה אחרי 3 חודשים:

מיה אחרי 3 חודשים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. מה היה הדבר הקשה ביותר בתהליך?

א. השבוע הראשון עד שהתרגלתי לתפריט.

ב. התמודדות עם האכילה / אי אכילה מחוץ לתפריט שלי.  כלומר, כיצד לשלוט ברצון שלי לטרוף את כל מה שיש על השולחן בארועים.

ג. ייסורי מצפון בבוקר שאחרי שאכלתי לא לפי התפריט. למדתי עם הזמן לייסר את עצמי פחות או אפילו לא לייסר את עצמי כלל, אלא אחרי נפילה,  להתחיל הכל מחדש.

ד. להתרגל להתמיד באימונים הכוח מדי שבוע. גם כשמאוחר, גם כשעייפים, גם כשלא בא לי. עם הזמן למדתי להתמיד להתאמן בכל מקרה ביום שקבעתי לעצמי ולא משנה מה?!

7. כיצד הצלחת לשלב את התזונה והאימונים עם מחויבות אחרות שיש לך בחיים?

התהליך עזר לי ללמוד לשים את עצמי ואת הבריאות שלי בראש סדר העדיפויות ולא לוותר לעצמי כשמדובר בדבר הכי חשוב בעולם, שזה הבריאות שלי והאושר שלי. כל התהליך הזה היווה בשבילי הבנה ודרך להביע שאני אוהבת את עצמי ורוצה לעשות משהו משמעותי בשבילי. בדרך כלל, אני מתאמנת/מכינה אוכל אחרי שאני משכיבה את הילדה לישון ולפני המטלות היום יומיות כמו כביסה, ניקיונות ועוד. ככה יש לי את השקט שאני צריכה על מנת לעשות את האימון במלוא הריכוז שאני צריכה ומצד שני אין לי תרוצים לא לעשות את האימון כי אין לי זמן. כשרוצים, אפשר למצוא זמן.

8.איזה עוד אספקטים בחייך את/ה מרגיש/ה שהשתנו במהלך התהליך של תוכנית התזונה והאימונים החדשה שלך?

א. במהלך התוכנית למדתי שזה כיף להציב יעד, לעבוד מאוד קשה בשביל להשיג אותו, אבל בסוף הדרך לראות את תוצאה שרציתי. זה נותן תחושת סיפוק עצומה לדעת שעשית את זה!!! הצלחתי. במהלך התוכנית ובעזרת המוטיבציה לחולל שינויים משמעותיים בחיים, החלטתי לעשות שינוי נוסף והתחלתי ללמוד מקצוע חדש.

ב. התהליך היווה חיבור מאוד מיוחד ביני לבין בעלי. השיתוף והתמיכה שלו מאוד קירבו בינינו בתקופה הזאת. התחלתי לדאוג יותר למה שאנחנו אוכלים וששנינו מצליחים ומספיקים להתאמן (ביחד או לחוד).

ג. התהליך לקח אותי למקום של גוף יותר יפה ויותר בריא, ואני מקפידה להתאמן ולאכול בצורה מסודרת ומדודה. בנוסף, אני מחפשת יותר ויותר כיצד להפוך את המזונות שיש לנו בבית ליותר ויותר בריאות גם בשביל לחנך את הבת שלנו לאורך חיים בריא יותר.  

9. מה שונה במסגרת הפיטנס / הדרך שאורית מובילה משאר המסגרות שהיית בהן בעבר ( תזונאי /מאמן/ חוגים).

א. הכל תלוי רק בי – התוכנית רק מבהירה שההצלחה שלי תלויה בי בכל דבר. כלומר, אני לא זקוקה לאף אחד בשביל להצליח (חוץ מהתזונאית כמובן….) . אני מכינה לעצמי את האוכל המאוד טעים ובריא שלי. אני מתאמנת באופן קבוע בבית, עם משקולות וגומיות פשוטות מבלי שמישהו יקבע לי מתי יש שיעור או מה לעשות בתרגיל וכמובן בהתאם לאימונים בבית והלוז שמתאים לי.

ב. התוכנית נותנת כלים ומלמדת מה לעשות גם אחרי שאורית הולכת. התפריט שלי בנוי בצורה כזאת, שאני יודעת להתמודד עם תקופות הבולמוס בדרך הטובה ביותר ועם הארועים וכל מיני נסיבות פתאומיות. אני מרגישה כשתרגיל קשה לי או קל לי מדי ושאני צריכה להחליף אותו או לשנות אותו. אני יודעת בדיוק על איזה שרירים אני רוצה לעבוד ועל איזה אני עובדת בפועל.

ג. התוכנית הכניסה הרבה סדר לחיים שלי שמובילים אותי להשגת המטרות שלי. למדתי בתוכנית שאני אוהבת את הסדר הזה והוא עוזר לי בשגרת היום יום.

ד. התוכנית מותאמת אישית – התרגילים מותאמים למגבלות הגוף שלי והתפריט מותאם אישית להעדפות שלי. מה עוד אפשר לבקש?! נשאר רק לעשות את מה שהתזונאית שלי אומרת. בדיעבד, אני יכולה להעיד שכשעושים את מה שהיא אומרת, קורה בדיוק מה שאני רוצה שיקרה.

10 לאן תמשיך/י מכאן?( מטרות, יעדים נוספים לשינוי גופני או כל דבר אחר שתרצה/י לחלוק).

א. אני ממשיכה להתאמן ועם דגש יותר משמעותי לטוסיק שלי :). הגעתי ליעד ואני מאוד מרוצה ממה שהשגתי ועכשיו רק נשאר ללטש את הדברים הקטנים. המטרה ליצור את טוסיק החלומות שלי ואורית אמרה שאני מסוגלת. אם אורית אומרת, אז היא יודעת בוודאות . את זה למדתי בתהליך גם כן….

ב. לשמר את המשקל ואורך חיים שלמדתי במסגרת תהליך התזונה והחיטוב לתמיד, לנצח.

ג. ללמוד ולהצליח בקריירה החדשה שאני מפתחת עכשיו. אני מרגישה שהתוכנית מאוד מעצימה ומשפיעה על כל מיני אספקטים נוספים בחיים.

 

מיה אחרי 4 חודשים : 48 ק"ג , 19% שומן .

מיה אחרי

 

בנימה אישית :

מיה התוצאות שהשגת הן נדירות. תודה לך שחלקת את המסע שלך עם קוראינו ועוקבינו. תענוג עבורי היה לראותך חוזרת להיות מה שרצית ואפילו יותר. הצלחה אצלי לא נמדדת בק"ג , אחוזי שומן או עד כמה את יפה , כי כל אחת שמגיעה אליי היא יפה (:. הצלחה אצלי נמדדת עד כמה הבנת אצל מי באמת נמצא הכוח , מה המשמעות של התמדה ועבודה יומיומית , האם הבנת כיצד להפוך את התזונה ואימונים לעבוד בשבילך ולא נגדך והכי חשוב לקחת את ההצלחה מהתהליך מולי לכל תחום בחיים – ואת יקירתי הצלחת. אני מאחלת לך לפרוץ ולכבוש את כל אשר תרצי וכמובן  את הדוגמא האולטימטיבית כיצד התוכנית של4elements4life (לקבלת פרטים נוספים לחצו) יכולה לעבוד עבור כל אחד שרציני ורוצה לשנות את גופו וחייו.

פרויקט פיטנס פוגש באופנה

אני גאה להציג את התוצאה הסופית של פרויקט הצילומים הייחודי בשם "פיטנס פוגש באופנה":

המודל ה-1 היא טלי רבי , נשואה + 2 שעליה נכתב

"יצירת האומנות הטובה ביותר היא הגוף האנושי"

דבריה : "סה״כ רציתי לאכול יותר טוב ולהיכנס לשגרת אימונים קבועה… אתם יודעים איך זה…אנו לא נהיים יותר צעירים כאן ויש לנו ילדים מדהימים לגדל ואני רוצה להישאר אישה והכי חשוב בריאה !!!! אז הלכתי לטובה ביותר…תזונאית הספורט אורית צייטלין.

כבוד גדול עבורי להיבחר על ידי חברת 4elements4life להפקה הראשונה מסוגה המשלבת בין פיטנס לאופנה ובה אני מדגמנת מצב גופני על ומה אישה יכולה להשיג ואיך יכולה להיראות בעזרת אימוני כוח ותזונה בהתאמה אישית . נשים יקרות הכל אפשרי רק אם מספיק רוצים בכך !!!!!"

טלי נבחרה להיות מודל עבור פרויקט אופנה המשלב פיטנס 09/2015

טלי נבחרה להיות מודל עבור פרויקט אופנה המשלב פיטנס 09/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המודל ה-2 היא מיכל בודינגר פאר , אמא ל-2 שעליה נכתב

"נשים, הגוף שלכן עושה אתכן סקסיות. החיוך שלכן עושה אתכן חמודות. אך האופי שלכן עושה אתכן יפות."

דבריה :" ראשית אני רוצה להגיד תודה לתזונאית הספורט ומאמנת אורית צייטלין על שהביאני לטופ שבטופ מבחינה גופנית. אין מרוצה ממני והכבוד הוא לי להיות אחת הנשים שנבחרו לדגמן ע״י חברת 4elements4life כיצד אורח חיים בריא המלווה בתזונה בהתאמה אישית ואימוני כוח גורם לאישה ואמא ל-2 להיראות…"

מיכל

מיכל בודינגר פאר אמא ל-2

המודל ה-3  אורטל מדגמנת לנו באופן מדהים את המסר:

"אישה צריכה להיות 2 דברים : קלאסית ומדהימה". 

דבריה : "אורית תודה רבה את פשוט אומנית".

אורטל הדוגמנית ה-3

 

המודל ה-4 מדגמנת לנו בגאווה את נצחונה ואת ההוכחה לכך ש:

"זה תמיד נראה בלתי אפשרי עד שזה נעשה"

נעמה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האחראיים:

1. על הפיטנס – חברת 4elements4life המספקת שירותי ייעוץ, הכוונה וליווי אישי להביא אותך לגרסה הגופנית הטובה ביותר שלך.

2. על האופנה – הצלמת Marina Moshkovich photography

3. על הדגשת היופי שלך: איפור – French Rose סטודיו יופי , שיער- עיצוב שיער איפור ערב/כלה, עיצוב גבות אלכס

4.על התוצאות הנדירות – הנחישות , העקשנות , השאפתנות שלך את בלבד.‪#‎4elements4theBestVersionofU‬

 

פרויקט חיטוב הגוף של בילי

פרויקט חיטוב הגוף של בילי  

 בחודש מרץ 2015 בילי ( שם בדוי ) פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב ועיצוב הגוף. תוך  7 חודשים וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-10 ק"ג -% 12 במסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית ולמטרתה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.

בילי לפני 03/2015 : 75  ק"ג   אחוזי שומן: 33%   

בילי לפ

בילי 03/2015

 

בילי לפני

בילי לפני

 

כלים שבילי קיבלה על מנת להשיג את מטרתה :

למטרתה הותאמה תוכנית אימוני כוח ביתית בהתאם  לגופה הרצוי, תוכנית תזונה בהתאמה אישית ומעקב מקצועי שלי לאורך כל התהליך. ההתנהלות מולי הייתה און ליין בלבד , כאשר כל תקופה הוצבו מטרות לבילי ובהתאם לשינוי הגופני שעברה נעשו שינויים בתוכניות. תוכנית התזונה כללה את המזונות האהובים על נעמה  ובכמויות הנכונות עבורה כדי להשיג את מטרתה. תנו לי לתאר לכם את הלקוחה, מאיפה מגיעה ומה הוביל אותה אליי. אני בטוחה שהרבה אנשים יוכלו להזדהות עם הסיפור שלה.

שאלות ותשובות עם בילי

 1. מה הוביל אותך ל-4elements4life? כל החיים אהבתי לרקוד ולעשות ספורט. בעשר שנים האחרונות הייתי רצה בסביבות שלוש פעמים בשבוע 10 ק״מ, עובדת עם משקולות בחדר כושר ועושה ספינינג אבל משהו הרגיש לי לא מספיק טוב, לא ממצא ולא עובד על הגוף שלי.החלום לא היה להיות רזה, להיות שרירית מאוד ואסופה. בגזרת האוכל, תמיד אהבתי לאכול בריא אבל לא הייתה לי מודעות של כמויות.
 2.  מה או מי היווה עבורך את המוטיבציה הגדולה ביותר להתחיל את התכנית ? התחלתי לעקוב אחר אורית בפייסבוק וכל כך התלהבתי מהתוצאות. לראות בחורות שריריות אסופות וחזקות פשוט ריגשו אותי מאוד.

  3. האם תכנית תזונה הייתה קלה ליישום ומה השתנה ביחס לאיך שאכלת לפני?

לאחת כמוני שמאוד אוהבת להתאמן האימונים היו מאוד קלים, אבל השינוי של האוכל היה לא פשוט בכלל. לאכול אוכל בריא תמיד ידעתי, אבל ההבנה של הכמויות, מה היא ארוחה מאוזנת והשליטה של דחפים רגעיים הייתה קשה לי ודרשה משמעת ושליטה עצמית ממישהי שחיה עם משמעת עצמית גבוהה.

4. התוצאות שהשגת בתקופה כה קצרה הן מדהימות. הרבה אנשים נאבקים עם המטרות שלהם לשינויים גופניים/ התנהגותיים , מה גרם לך להמשיך ולהתמיד בתכנית?

התוצאות נראו מאוד מהר. הירידה במשקל והשרירים התחילו להופיע בכל אזור בגוף – זה פשוט היה ממגנט. בנוסף, באותם ימים שהיו נפילות עם האוכל היה אפשר לראות את המחיר על הגוף והמשקל – זה היה שיעורים ממש חשובים בהבנת הגוף שלי ומה ברמת הוא צריך.

5. מה היה הדבר הקשה ביותר בתהליך?

היו רגעים של חוסר שקט פנימי, והיה לי מאוד קשה לא ללכת ולמלא את החוסר שקט בסוכריות גומי. זה ממש שיעור חשוב בשליטה עצמית ובהתנהלות רגשית.

6. כיצד הצלחת לשלב את התזונה והאימונים עם מחויבות אחרות שיש לך בחיים?

אני גרה בארה״ב, עצמאית ואמא לשני ילדים קטנים. ההתנהלות מול אורית הייתה און ליין, דבר שעבד ועובד חלק ומוריד ממני המון עומס. אני לא בנוייה למפגשים פיזיים ותיאומים. בנוסף, את האימונים אני עושה בשעות הבוקר המוקדמות לפני שהבעל והילדים מתעוררים.בעברי התאמנתי בין 5-6 פעמים בשבוע, הרמתי משקולות רצתי ועשיתי ספינינג .כיום אימון של 25-30 דקות בבית  פשוט כלום לעומת השעתיים שהייתי מבלה כמעט כל יום בחדר כושר. אני מצליחה לשלב 3-4 אימונים של אורית בכל שבוע עם כל המחויבויות והאילוצים .ולא פחות חשוב, אני מצליחה לשלב אותם גם כשאני בנסיעת עבודה או בחופשה.

7. איזה עוד אספקטים בחייך את/ה מרגיש/ה שהשתנו במהלך התהליך של תוכנית התזונה והאימונים החדשה שלך?

כעצמאית בעשר השנים האחרונות הרגשתי תמיד שיש פער עצום בין ההתנהלות העסקית שלי  והבית לבין וההתנהלות מה הגוף שלי מקבל. סוף סוף אני מרגישה שאני שולטת במה שנכנס לי לגוף ועושה פעילות גופנית ממוקדת שעובדת בול למה שאני צריכה והתוצאות מדהימות.

8.מה שונה במסגרת הפיטנס / הדרך שאורית מובילה משאר המסגרות שהיית בהן בעבר ( תזונאי /מאמן/ חוגים).

העבודה היא ממוקדת למבנה גוף שלי, לאורך החיים שלי ולהרגלים שלי והכל און ליין. את הכל אני עושה בהתאמה ללוח זמנים שלי ואני לא צריכה לתאם עם אף אחד אחר.

אורית היא אחת האנשים היותר מקצועיים שפגשתי בחיי. היא פשוט מצליחה לאתגר אותי ולפקס אותי גם מבלי להגיד יותר מידי. 

כמישהי עם משמעת עצמית מאוד גבוהה והתנהלות מעולה במסגרות למדתי כל כך הרבה מהתהליך על עצמי, על הגוף שלי ועל מה שאני יכולה להשיג במידה ואני מחליטה.

9. לאן תמשיך/י מכאן?( מטרות, יעדים נוספים לשינוי גופני או כל דבר אחר שתרצה/י לחלוק).

לאחרונה חגגתי יום הולדת 37 ואני מרגישה שהתהליך עם אורית היא המתנה הכי מדהימה שיכולתי לתת לעצמי. הגוף שלי שרירי ואסוף כמו שהוא לא היה מעולם.

מבחינתי התהליך עם אורית הוא אורך חיים ולא עוד דיאטה ולכן אני מאמינה שכל תקופה אני אגדיר מחדש מטרות אישיות התלויות גם בחלומות ואילוצים משפחתיים ומשם אקדם את הגוף שלי ואשמר אותו לעוד שנים רבות.

בילי אחרי  10/2015 : 66  ק"ג   אחוזי שומן: 21%   בילי אחרי 10/2015

בילי 10/2015

בילי אחרי

בילי אחרי

 

בנימה אישית :

בילי התוצאות שהשגת הן נדירות. תודה לך שחלקת את המסע שלך ( שלא נגמר עדיין ) עם קוראינו ועוקבינו. כתזונאית , מאמנת, מנטורית ואישה שראתה מהצד כיצד את בכוחות עצמך מוציאה את הטוב שבך הן מנטלית והן גופנית –  אני מסתכלת על האחרי ואומרת לך  שאת בנדירותך כאישה, אם , אשת קריירה, בעלת כוחות על (: היום נראית/ מרגישה כמו מיליארד דולר וגם כבעלת גוף לתפארת מדינת ישראל וכן ארה"ב. וזה עוד לא הסוף… את הדוגמא האולטימטיבית כיצד התוכנית של 4elements4life יכולה לעבוד עבור כל אחד שרציני ורוצה לשנות את גופו וחייו.

 
 
 

 

השינוי הגדול בהרגלי תזונה של סיון והצ'ופר? גוף מוצק וחטוב עוד יותר!

 השינוי הגדול בהרגלי תזונה של סיון והצ'ופר? גוף מוצק וחטוב עוד יותר!

בחודש מרץ 2015 סיון ( שם בדוי) פנתה אליי במטרה לשנות הרגלי תזונה.   תוך  3 חודשים וליווי מקצועי שלי היא לא רק רכשה  הרגלי תזונה נכונים  אלא גם הגוף שמח לשינוי והגיב בהתאם . סיון   הורידה כ-4 ק"ג ממשקלה ו-4 % שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית ולמטרתה. המהפך התזונתי שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת. 

סיום פרויקט צליל השוואה קדימה 

         אחרי 07/2105 : 48 ק"ג אחוזי שומן: 19%           לפני 03/2015 : 51 ק"ג   אחוזי שומן: 23%  

 

כלים שסיון  קיבלה על מנת להשיג את מטרתה :

למטרתה הותאמה תוכנית אימוני כוח ביתית בהתאם  לגופה הרצוי, תוכנית תזונה בהתאמה אישית ומעקב מקצועי שלי לאורך כל התהליך.  היינו  נפגשות על מנת למדוד את הרכב גופה, להדגמת תרגילים ועל סמך התקדמותה אני עשיתי  שינויים בתוכניות על מנת למקסם את תוצאותיה. תוכנית התזונה כללה את המזונות האהובים על סיון   ובכמויות הנכונות עבורה כדי להשיג את מטרתה. תנו לי לתאר את התהליך שעברה , מאיפה מגיעה ומה הוביל אותה אליי. אני בטוחה שהרבה אנשים יוכלו להזדהות עם הסיפור שלה.

שאלות ותשובות עם סיון 

 1. מה הוביל אותך ל-4elements4life: 

לאורית צייטלין תזונאית הספורט&מאמנת כוח הגעתי אחרי שנים ארוכות בהן סבלתי מכאבי בטן ובעיות עיכול. אחרי מספר לא מבוטל של בדיקות לשלילת רגישויות ואלרגיות שהעלו חרס, החלטתי לפנות לגורם מקצועי. כמו כל דבר אחר בחיי, כיוונתי להכי גבוה ולאחר חיפושים ארוכים ברשת הגעתי לאורית. מיד קיבלתי את הרושם שמדובר באישיות אסרטיבית, חזקה וכנה והחלטתי להתמסר לתהליך מתוך אמונה בדרך שהיא מובילה.

2. מה או מי היווה עבורך את המוטיבציה הגדולה ביותר להתחיל את התכנית?

בעיקר קיוויתי ללמוד יותר על הגוף שלי. מה הוא מקבל ומה לא. איך להתנהל נכון סביב שגרת אימונים ותזונה.

3. כמה פעמים/שעות התאמנת בשבוע בזמן זה?

בין שלוש לארבע פעמים בשבוע.

4. האם תכנית תזונה הייתה קלה ליישום ומה השתנה ביחס לאיך שאכלת לפני?

התכנית שאורית בנתה  הייתה מאוזנת ונכונה לי. מעולם לא הרגשתי רעבה, והתכנית כללה רכיבים תזונתיים שנתנו מענה ומקום גם לחטאים קטנים תוך הכוונה ומעקב יומיומי שלה.

5.התוצאות שהשגת בתקופה כה קצרה הן מדהימות. הרבה אנשים נאבקים עם המטרות שלהם לשינויים גופניים/ התנהגותיים , מה גרם לך להמשיך ולהתמיד בתכנית?

השינוי המהותי עבורי בא לידי ביטוי בהרגשה הכללית של הגוף. הגוף שלי הגיב מהר מאוד, הנפיחות בבטן ירדה, תהליך העיכול של הארוחות לא העיב עליי ויותר מהכל לא היו לי כאבי בטן חסרי מזור.

בנוסף גם לפני התכנית עם אורית התאמנתי פעמיים בשבוע, אבל לא הרגשתי שינוי מהותי . מבחינתי התוצאה הויזואלית הייתה צ'ופר והוכחה לכך שתזונה היא החלק המהותי יותר בשינוי גופני חיצוני ופנימי.

 6.מה היה הדבר הקשה ביותר בתהליך?

הקושי העיקרי בתהליך עבורי היה ההבנה שצריך להערך נכון לכל יום. כלומר לנהל נכון את הארוחות והכמויות גם מחוץ לבית ומבעוד מועד.

7. כיצד הצלחת לשלב את התזונה והאימונים עם מחויבות אחרות שיש לך בחיים?

נכנסתי לתהליך בשיא תקופת החגים. לרגע עברה לי בראש המחשבה שאולי זה לא נכון. הרי אין חג יהודי שלא סובב סביב ארוחה. ובכל זאת החלטתי שכך או כך זה כנראה יהיה מאתגר, והרצון לחולל שינוי בתפיסה ולא דיאטה זמנית דחף אותי להחלטה שהזמן או התקופה אף פעם לא יהיו רלוונטיים יותר מעכשיו.

8. מה שונה במסגרת הפיטנס / הדרך שאורית מובילה משאר המסגרות שהיית בהן בעבר? 

 הראייה של אורית היא אחרת. היא רואה את כל התמונה המלאה וכנראה זה מה שצריך על מנת להביא מישהו למקום שהוא רוצה. יש כתובת מקצועית אחת שלוקחת אחריות על העבודה שלה.  לא הייתה פעם אחת שפיקפקתי  או לא הייתי שקטה ולי זה חשוב.  בנוסף , אני לא מכירה עוד מסגרת שגורמת לך לקום בבוקר ולרצות לתת את הכל – כל יום מחדש.

9.לאן תמשיך/י מכאן?( מטרות, יעדים נוספים לשינוי גופני או כל דבר אחר שתרצה/י לחלוק).

מבחינתי התהליך לא הסתיים. ההדרכה הצמודה של אורית הקנתה לי כלים מקצועיים לחיים. בתור אחת שסבלה מאוד מתזונה לקויה למדתי איך להתנהל נכון עבורי.

אורית מצאה עבורי את הנוסחה הנכונה, והגוף נתן את אותותיו. בשורה התחתונה – תודה ואין מרוצה ממני!!!!

שיניתי הרגלי תזונה והצו'פר גוף מוצק וחטוב

בנימה אישית :

סיון  את נראית מדהים גם לפני ואת נראית מדהים גם אחרי- שינוי המראה החיצוני אף פעם לא היה הנושא אצלך , כפי שאמרת לבד זה רק הצ'ופר. השינוי ההתנהגותי שעברת מבחינת הרגלי התזונה הוא  נדיר ולדעתי אחד הדברים הלא קלים לביצוע אבל אפשרי (:

את הוכחת לי שוב שגיל הוא רק מספר ומה שהכי חשוב זה הרוח של האדם. את עקשנית , חרוצה , שאפתנית וממוקדת במטרות שמציבה לעצמך. אין לי ספק שלא רק תכבשי אלא גם תתקעי דגל בכל פסגה אליה תרצי להגיע.לא היה יום שלא נהניתי לעבוד מולך ולראות אותך משתנה ומשיגה את מה שאת רוצה – כמובן רק בזכות האופי שלך ובגלל שמספיק רצית את זה. תודה רבה לך שחלקת את המסע שלך עם קוראינו ועוקבינו. את הדוגמא האולטימטיבית כיצד התוכנית של 4elements4life יכולה לעבוד עבור כל אחד שרציני ורוצה לשנות את גופו וחייו.

למהפכים נוספים לחצו 

 

 

פרויקט חיטוב הגוף לקיץ של נעמה

פרויקט חיטוב הגוף לקיץ של נעמה 

בחודש פברואר 2015 נעמה פנתה אליי במטרה לעבור חיטוב ועיצוב הגוף. תוך  4 חודשים וליווי מקצועי שלי היא הורידה כ-10 ק"ג -% 8 במסת שומן. היא התחייבה באופן מלא לתוכנית ולמטרתה. המהפך שלה הוא אחד הנדירים ביותר ודוגמא נהדרת למה אדם יכול להשיג אם ירצה משהו באמת.

לפני -02/2015 : 60  ק"ג   אחוזי שומן: 32%   

 

נעמה לפני

נעמה לפני

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04/2015  :52 ק"ג  אחוזי שומן: 24%

נעמה אחרי

נעמה באמצע התהליך

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06/2015  :51 ק"ג  אחוזי שומן: 24% 

נעמה בתאריך 06/2015

נעמה בחודש 06/2015 

כלים שנעמה קיבלה על מנת להשיג את מטרתה :

למטרתה הותאמה תוכנית אימוני כוח ביתית בהתאם  לגופה הרצוי, תוכנית תזונה בהתאמה אישית ומעקב מקצועי שלי לאורך כל התהליך.אנו נפגשות און ליין על מנת למדוד את התקדמותה במטרות שהוצבו לה , ובהתאם לשינוי הגופני שחל בגופה הייתי  כל תקופה עושה שינויים בתוכניות תוכנית התזונה כללה את המזונות האהובים על נעמה  ובכמויות הנכונות עבורה כדי להשיג את מטרתה. תנו לי לתאר לכם את הלקוחה, מאיפה מגיעה ומה הוביל אותה אליי. אני בטוחה שהרבה אנשים יוכלו להזדהות עם הסיפור שלה.

שאלות ותשובות עם נעמה 

תוכלי לספר לנו קצת על עצמך ומה הוביל אותך ל-4elements4life?

שמי נעמה, בת 32, רווקה, בעלת תואר שני ועובדת כיועצת ארגונית. בשנתיים האחרונות החיים שלי עברו הרבה שינויים, ובמיוחד תפקיד מאוד תובעני שבמסגרתו הייתי הרבה בדרכים עם מעט שעות שינה ואפס זמן לכושר. בנוסף  גם הפסקתי לעשן וראיתי את המשקל עולה ועולה ולא הצלחתי להבין למה. מבחורה קטנטונת ורזה מאז ומעולם, הפכתי למישהי אחרת. אמנם לא שמנה ואפילו לא ממש שמנמונת, אבל פתאום התביישתי להסתובב עם בגד ים, הבגדים שלי הפכו קטנים (החלפתי את כל הקולקציה)  ושופינג הפך להיות מבאס. ואז החלטתי שדי, יש גבול ואני צריכה מומחה!

מהי ההיסטוריה התזונתית שלך? האם היו ניסיונות הרזייה אשר צלחו? 

אני גרגרנית. נקודה. אוהבת אוכל טוב אבל גם נמשכת לג'אנק. תמיד ידעתי שזה לא טוב, אבל גם התפקיד התובעני היה תירוץ מצוין כדי לא לשים לי גבולות. מצד שני, מאז ומעולם הייתי פעילה ספורטיבית, למעט השנתיים האחרונות ולא דאגתי לגבי אוכל. אבל כנראה המעבר לגיל 30 , הפסקת העישון והפסקה של פעילות ספורטיבית ביחד הביאו לשינוי. ומה שעשיתי בעבר כדי לשמור על הגזרה כבר לא עבד. רק שלא הבנתי מה לא עובד. בפעם הראשונה שדיברתי עם אורית הכל נשמע מעולה, רק שחשבתי שאני יכולה לתת עוד ניסיון אחד לבד עם הידע שלי. אחרי חודשיים הבנתי שהנסיון לא עובד (הגעתי בסך הכל לעליה של 12 קילו) , הרמתי טלפון שוב ומשם התחלנו לעבוד ביחד.

מה או מי היווה עבורך את המוטיבציה הגדולה ביותר להתחיל את התוכנית?

אני ורק אני. רוב האנשים סביבי חשבו שהכל בסדר והם לא מבינים בכלל למה לי להגביל את עצמי במשהו. אבל רק אני יודעת ורק אני מחליטה אם נוח לי עם הגוף שלי ואיזה סטנדרט אני מציבה לעצמי.אם הייתי מקשיבה לכולם לא הייתי מגיעה לכלום. וזה נכון לכל תחום בחיי.

התוצאות שהשגת בתקופה כה קצרה הן מדהימות. הרבה אנשים נאבקים עם המטרות שלהם לשינויים גופניים, מה גרם לך להמשיך ולהתמיד בתוכנית?

אני חושבת שתם העידן שאפשר לתרץ לעצמנו תירוצים. היום הכל אפשרי וכמעט הכל נתון לבחירה. אני רוצה לחיות חיים טובים ובריאים- שזה תהליך שהתחיל עם הפסקת העישון. אבל לא מספיק לי להיות בסדר רק בפנים. אני רוצה להיות בנוח עם עצמי גם חיצונית, להסתובב עם ראש מורם. אין לזה שווה ערך בכל מובן. הבחירה ביעד שלך , הבחירה בי, כמו שאורית לימדה אותי, היא עניין יומיומי של החלטה בינך לבין עצמך. את יכולה לשקר לכל העולם אבל לא לעצמך. אני מאוד רוצה את היעד שלי. פשוט עשיתי כל, אבל כל מה שאני יכולה כדי להגיע אליו. בנוסף ,צריך פשוט להתמסר לתהליך ולהתמסר לאורית- לסמוך עליה, על המקצוענות שלה ולדעת שאם צריך היא תתן לך בראש, אבל מאהבה וממקום שדוחף אותך ליעד גם כשקשה.

כמה פעמים/שעות התאמנת בשבוע?

התאמנתי בין 3-4 פעמים בשבוע, בנוחיות שלי, עם בוקסר וגוזיה. בלי פוזה, בלי חדר כושר. רק אני והמראה (והמוזיקה שבחרתי) . זה חלק מאוד חשוב מבחינתי כי התפקיד שלי לא מאפשר לי להתחייב למקום שבו אני יכולה להתאמן באופן קבוע. אז המשקולות תמיד איתי באוטו, ולא משנה איפה אני אמצא את עצמי אני יכולה לעשות אימון. גם פה, השיטה הזו  ואורית לא מאפשרת לייצר תירוצים. אין סיבה לא לבצע אימון.

כיצד תשווי את האימונים שעשית בתוכנית לעומת מה שעשית בעבר?

כאמור, פשוט, קל, נוח, בלי תירוצים ובלי מנויים יקרים. חייבת להגיד שגם כאן, הדין וחשבון הוא שלך מול עצמך, רק את יודעת כמה השקעת באימון ואם נתת כל מה שאת יכולה לתת. בינתיים אני נהנית מאוד להרגיש את הגוף שלי מתחזק וחוזר לעצמו (ונראה לי שאפילו קצת מתעלה על עצמו) וההרגשה אחרי אימון שבאמת השקעת היא נהדרת. המתח בשרירים נותן אנרגיה ליום עבודה שלם.

האם התוכנית תזונה הייתה קלה ליישום ומה השתנה ביחס לאיך שאכלת לפני?

זה יהיה שקר להגיד שזה היה פשוט, אבל גם לא קשה ומסובך. מה שהיה מורכב זה לשנות את הדיסקט בראש וכנגזרת ממנו את ההתנהגות. פתאום הבנתי שאני אוכלת כמות קלורית של משפחה קטנה בלי לשים לב ומתוך מחשבה שאם זה בריא זה לא משמין. אכלתי בלי לחשוב, לפעמים לא לאכול יום שלם ולהשתולל עם המבורגר בערב… פתאום נהייתי ערנית לאיך אני אוכלת מרעב, שעמום, עצבים,או מחשק. לא שאני נגד חשקים, אבל אל מול גרף העליה במשקל ובמידות- צריך לבחור מה יותר חשוב. אוכל נועד להזין את הגוף. הנפש ניזונה מדברים אחרים. (כמו למשל- הסיפוק בללבוש ביקיני בחוף בגאווה…). מאז שהתחלתי בתכנית אני אוכלת הרבה יותר מסודר ומחושב וגם הרבה יותר בריא ואני מרגישה את זה בכל ההיבטים הפיזיים, אפילו בעור הפנים. אני מכינה את עצמי מראש ליום שלי ומונעת מראש אופציה ליפול או לפזול למה שלא בתפריט.  בגלל שהכל מאוד מסודר גם התחלתי לשים לב מה מעורר אצלי רעב או חשקים, כמו למשל שגיליתי שמשקאות דיאט למיניהם מגבירים את תחושת הרעב שלי. שוב, לא שאני נמנעת כי בכל זאת אני אוהבת את הטעם, פשוט למדתי איך לשלב כל דבר ככה שיעשה טוב ויתמוך במטרות ולא להפך.והכי טוב- שכל דבר שרציתי בתפריט אורית ידעה לשלב אותו. יש לי בתפריט אפילו אופציה למתוק ושוקולד לבחירתי.

איזה עוד אספקטים בחייך את/ה  מרגיש/ה שהשתנו במהלך התהליך של תוכנית התזונה והאימונים החדשה שלך?

אני חושבת שעיקר השינוי הוא בראש. המחוייבות שלך לעצמך, בלי לתת לכל העולם והנסיבות להיות תירוץ ובלי לתת לאחרים ודעותיהם להיות הקובעים על חייך.

כיצד הצלחת לשלב את התזונה והאימונים עם מחויבות אחרות שיש לך בחיים?( עבודה /משפחה).

זה? בקטנה. לדעתי אפילו להפך. עזר לי מאוד בהקשרי העבודה כי אני יותר מפוקסת ומאורגנת. לגבי החברים והמשפחה-  לקח להם זמן להבין אבל זה בסוף מסתדר. בהתחלה הרגשתי צורך להתנצל ולהסביר את הרגלי האכילה החדשים שלי, אבל מי שאוהב אותי ידע להתמודד עם זה. זה שולי. בעיני האהבה שלהם תתבטא בתמיכה בי ובתהליך. אגב, גם גברים שאני יוצאת איתם- זה בעיני  מבחן לאיכות שלהם כגברים. מי שלא יודע לתמוך בי ובהחלטות שלי או יתעסק בביאוס של עצמו כי הוא אוכל לבד פיצה הוא לא הגבר בשבילי…

מה שונה במסגרת הפיטנס של 4elements4life משאר המסגרות שהיית בהן בעבר?( תזונאי /מאמן/ חוגים)

אין מה להשוות . וברור לי שמי שלא בפנים יכול להרים גבה… אבל יש לי פיקוח וליווי יומיומי, יש לי תמיד עם מי להתייעץ וממי לקבל תמיכה (גם אם היא בדמות "תתאפסי על עצמך") – והתוצאות… אין לזה תחרות- 10 קילו ב-4 חודשים  ו9% שומן… מי יכול על זה???

נעמה כובשת את חופי ישראל

נעמה כובשת את חופי ישראל

לאן תמשיכי מכאן?

סיפרתי לאורית בתחילת הדרך על פנטזיה להגיע לרמת של תחרויות מיס פיטנס. זה בשמיים, אבל היום אני מבינה שעם כוח רצון שלי והמקצועיות שלה אין גבול למה שאפשר להשיג. יאללה לשלב הבא!!! 

אורית,  אין לי מילים להודות לך וכמה הוכחת לי שאין חלום רחוק מדי… אוהבתותך. זו זכות שאת איתי בדרך הזו! תודה!!!

תוצאת סופית של פרויקט חיטוב נעמה לקיץ 

לפני - אחרי של נעמה

לפני – אחרי של נעמה 

נעמה עוד יותר מדהימה ככל שעובר הזמן

נעמה עוד יותר מדהימה ככל שעובר הזמן    

בנימה אישית: נעמה התוצאות שהשגת תוך שלושה חודשים בלבד הן נדירות. תודה רבה לך שחלקת את המסע שלך עם קוראינו ועוקבינו. כתזונאית , מאמנת ואישה אני לא רק תופסת ממך אלא מורידה את הכובע בפנייך על הגישה, המחויבות למטרה וכוח הרצון  שלך. את בוטחת בעצמך , בתהליך ובעיקר בי ואם אני יכולה להגיד כבר מעכשיו מי ישיג כל מטרה בחייו זאת את. את הדוגמא האולטימטיבית כיצד התוכנית של 4elements4life ( לחצי לקבלת פרטים)  יכולה לעבוד עבור כל אחד שרציני ורוצה לשנות את גופו וחייו.