צור קשר

info@4elements4life.com

עקבו אחרי ברשתות החברתיות כדי לקרוא את החדשות וההמלצות החמות ביותר ליצירת שינוי בתזונה, בפעילות הגופנית ובאורח החיים

אורית צייטלין
תזונאית ספורט

הי, שמי אורית צייטלין ואני כאן כדי לעזור לך להשיג את יעדייך. אני מבינה היטב את הקשיים והאתגרים בליצור אורח חיים בריא, וזאת הסיבה שאני מחויבת להתאמה אישית ולעזור לך להגיע לתוצאות שתמיד רצית. התשוקה שלי לספורט החלה בגיל מאוד צעיר כשהתחלתי לעסוק בהתעמלות אומנותית. המאמנת המסורה שלי החדירה בי את הדרייב של תמיד לשאוב למצוינות ולעולם לא לוותר על חלומותיי. התשוקה הזו ליוותה אותי כל חיי והובילה אותי בשנת 2012 לפתוח בקריירה כתזונאית ספורט ולהציע שירות חדשני ופורץ גבולות גיאוגרפיים. אך אהבתי לספורט זה לא הדבר היחיד שהניע אותי. המשפחה שלי הושפעה מסוכרת וזה מה שגרם לי לא רק לרצות להבין איך אפשר למנוע ולנהל את המחלה אך גם להתעמק באיך אפשר לשפר את הבריאות ולהשפיע על אריכות חיים. ובגלל זה בגיל 28, חיברתי את שני הדברים למקצוע ומאז אני עוזרת לאנשים לשנות את חייהם לטובה.

איתך בדרך להצלחה

עבורי, לייעץ ולעזור לאנשים להגיע לתוצאות זה הרבה יותר מללמד את הדרך על פיה אני חיה. מדובר בלהתבסס על השיטה המדעית, לקבל החלטות איתך בעזרת אנליזה, חלוקת מיומנויות מהעולם האמיתי, ותמיכה אישית המבוססת על שנים של ניסיון מקצועי באימון. את שיטת  4Elements4life בניתי בעזרת ההשכלה הייחודית שלי והניסיון המעשי :

  • תזונאית ספורט CISSN – הסמכה בינלאומית מטעם International Society of Sports Nutrition.
  • מאמנת כוח מטעם המרכז האתלטי ''שיאים'' באוניברסיטת ת''א.
  • תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון.
  • תואר ראשון בכימיה מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

מוטיבציה אישית ורמת המחויבות שלך הם התנאים החשובים ביותר להשגת תוצאות בזמן הקצר ביותר, ואני אהיה שם על מנת לדחוף אותך קדימה ולעזור לך עם הגישה והפעולות הנחוצות על מנת להשיג את היעדים שלך בזמן וללמוד כיצד לשמר אותם.

קראו עוד

כמה דברים שלא ידעתם עליי:

  • אני אמא לאלכסה בת ה-6, אוה בת ה-2, טרוי וקירו הרועים הגרמניים, ואני מבינה היטב את האתגר של לשלב הכל ביחד.
  • אני אוהבת קפה, קרואסונים ומאפים ומתעלת אותם לאימוני הכוח שלי.
  • מותג נוסף שלי, BEVOLVE, עוזר ליזמים צעירים ובעלי עסקים קטנים לבנות את העסקים המצליחים שלהם.
  • אני אוהבת לטייל, לטפס על הרים ולכבוש פסגות חדשות. בגלל שעם כל צעד שאתה עושה, התקדמות שמשיג או אתגר שצולח זו עוד הוכחה לחוזקותייך, מידת הנחישות שלך וכוח הרצון חסר הגבולות.
סיפורי הצלחה
Orit Tsaitlin