צור קשר

info@4elements4life.com

עקבו אחרי ברשתות החברתיות כדי לקרוא את החדשות וההמלצות החמות ביותר ליצירת שינוי בתזונה, בפעילות הגופנית ובאורח החיים

אורית צייטלין
תזונאית ספורט

שמי אורית צייטלין, ואני כאן כדי לעזור לך להשיג את המטרות הגופניות שלך.

את ההרפתקה האישית שלי בספורט התחלתי בגיל 4 בהתעמלות אומנותית המשלבת כדור, שרביט, סרט וחישוק, ומאמנת אחת מאוד קשוחה שהחדירה בי את התשוקה להיות הטובה ביותר בכל מה שאבחר לעשות בחיי.

החלום שלי מאז ומתמיד היה להיות מתעמלת אולימפית ורופאה - מכיון שמאוד רציתי לעזור למצוא תרופה למחלת הסוכרת. אני מרגישה ששני החלומות התגשמו כאשר בגיל 28, נהייתי תזונאית ספורט.

איתך בדרך להצלחה

עבורי, לייעץ ולעזור לאנשים להגיע לתוצאות זה הרבה יותר מללמד את הדרך על פיה אני חיה. מדובר בהעברת השיטה המדעית וקבלת החלטות בעזרת אנליזה, הכרת מיומנויות מהעולם האמיתי, ותמיכה אישית המבוססת על שנים של ניסיון מקצועי באימון. את תוכנית הפיטנס 4Elements4life בניתי בעזרת ההשכלה הייחודית שלי והניסיון המעשי :

  • תזונאית ספורט CISSN – הסמכה בינלאומית מטעם International Society of Sports Nutrition.
  • מאמנת כוח מטעם המרכז האתלטי ''שיאים'' באוניברסיטת ת''א.
  • תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן-גוריון.
  • תואר ראשון בכימיה מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

מוטיבציה אישית ורמת המחויבות שלך הם התנאים החשובים ביותר להשגת תוצאות בזמן הקצר ביותר, ואני אהיה שם על מנת לדחוף אותך קדימה ולעזור לך עם הגישה והפעולות הנחוצות על מנת להשיג את היעדים שלך בזמן  וללמוד כיצד לשמר אותם.

קראו עוד

המודעות לספורט ותזונה מלווה אותי כל חיי וכך, בשיא הטבעיות, הפכתי את התשוקה שלי למקצוע ב-2012. מאז עזרתי ואני ממשיכה לעזור למאות אנשים להגשים את מטרותיהם הגופניות.

כמה דברים שלא ידעתם עליי:

  • אני אמא לאלכסה הקטנה וטרוי הרועה הגרמני.
  • אני אוהבת קפה, קרואסונים ומאפים ומתעלת אותם לאימוני הכוח שלי.
  • מותג נוסף שלי, BEVOLVE, עוזר ליזמים צעירים ובעלי עסקים קטנים לבנות את העסקים המצליחים שלהם.
  • אני אוהבת לטייל, לטפס על הרים ולכבוש פסגות חדשות. בגלל שעם כל צעד שאתה עושה, התקדמות שמשיג או אתגר שצולח זו עוד הוכחה לחוזקותייך, מידת הנחישות שלך וכוח הרצון חסר הגבולות.
סיפורי הצלחה
Orit Tsaitlin