צור קשר

info@4elements4life.com

עקבו אחרי ברשתות החברתיות כדי לקרוא את החדשות וההמלצות החמות ביותר ליצירת שינוי בתזונה, בפעילות הגופנית ובאורח החיים

Tali Before
25th April 2016
Tali After
25th July 2016

"אני אמא. אני רעיה. אני אישה! אני אקדמאית, אני קרייריסטית. אני אוהבת ואני נאהבת. מדוע כל זה לא מספיק? למה אני חייבת גם להיות כוסית כדי להיות מרוצה מעצמי?!

אז במקום ללכת לטיפול פסיכולוגי ממושך על מנת לצאת מהתפיסה הזאת ובמקום להאשים את המדיה ואת מודל היופי הבלתי הגיוני אשר מציג לנו עולם האופנה החלטתי פשוט להפוך להיות כוסית. לשם כך פניתי אל "בית ייצור לכוסיות" בניהול הכוסית הראשית, אורית צייטלין.

אל דף הפייסבוק של אורית נחשפתי ממש במקרה. התרשמתי מאוד מהתמונות, אהבתי את הדרך בה אורית מאדירה נשים חזקות ורציתי להיות אחת מהן. האמנתי לדרך שלה מאחר והיא לא הבטיחה קסמים ושיקויי פלאים, אלא תוצאות אמיתיות, של נשים אמיתיות, כתוצאה מעבודה קשה.

כולנו חושבות שאנו יודעות מה צריך לעשות כדי לרזות: לאכול פחות ולזוז יותר. זה נכון, אבל זה לא ממש פשוט. אורית התאימה לגוף שלי את כמות האוכל המתאימה לו בדיוק. דיוק שמעולם לא הייתי מגיעה אליו בכוחות עצמי. אני אוכלת, אני שבעה (אני גם "מתפנקת" קצת) ויחד עם זאת אני לא מגזימה ולא כבדה. שניתי הרגלים רעים של שנים, למדתי לאכול ארוחת ערב מסודרת במקום נשנושים וזכיתי בערבים נעימים בחיק משפחתי, כי אוטומטית כולם הצטרפו אלי.

מאחת שלא נהגה להתאמן באופן סדיר, הקפדתי על 3 אימונים בשבוע, בבית, מול הטלוויזיה, בשעה הנוחה לי, בלי להתלבש ולהתאפר, בלי לנהוג, בלי לארגן בייביסיטר ועם ערך מוסף של שימוש דוגמא לילדים שלי.

התהליך הזה הוא הרבה מעבר לתוכנית הרזייה וחיטוב. מדובר בתהליך אישי עוצמתי! מדובר בשנוי אורח חיים, שיפור הבריאות, רמת האנרגיה וגם מראה העור. זה לא קלי קלות, נדרשת עבודה, איפוק, התמדה - אבל זה אפשרי ובהחלט שווה את המאמץ ואת ההשקעה.

כבשתי יעד נוסף בחיי, הסיפוק האישי הוא אדיר ואני גאה בעצמי. תודה אורית שעזרת לי, תמכת וגם נזפת כשהיה צריך ותמיד, אבל תמיד, שימשת דוגמא אישית!"

מטרה:
הכנה גופנית לאירוע
כלים:
תפריט תזונה בהתאמה אישית, תוכנית אימונים בהתאם למבנה גוף רצוי וליווי אישי עד להשגת המטרה
סטָטוּס:
הושלם
תוצאות:
מינוס 5 ק''ג, מינוס 7% שומן ב-3 חודשים