צור קשר

info@4elements4life.com

עקבו אחרי ברשתות החברתיות כדי לקרוא את החדשות וההמלצות החמות ביותר ליצירת שינוי בתזונה, בפעילות הגופנית ובאורח החיים

Tali Before
19th April 2016
Tali After
19th June 2016

"לאורית התזונאית האלופה ! הגעתי אלייך לפני חודשיים אחרי המון ניסיונות לרדת במשקל ולעצב את הגוף, לפני התהליך הייתי מנויה בחדר כושר השתדלתי לבקר שם 3 פעמים בשבוע ועדיין לא ראיתי תוצאות.. עברתי איתך תהליך של חודשיים בהם למדתי שאפשר לאכול לא חייב ל"התפוצץ" כדי לשבוע, ואפילו אפשר להתחטב מבלי ללכת לחדר כושר, עם תרגילי כוח שעושים בבית.אז כמו שאת תמיד אומרת הכח לשנות נמצא אצלנו בידיים, עם שילוב של תזונה,נחישות ,וכוח. ואכן הצלחתי..זה בהחלט לא היה קל, עברנו ביחד את כל החגים הקשים והיו לפעמים נפילות. הצלחת להרים אותי חזרה גאה בך על כך!!! התמיכה שלך עזרה לי ודחפה אותי להצליח. בגלל שאני אשה עובדת, עסוקה ואמא כמעט כמו כל אשה בארץ, עצם זה שהתהליך והליווי היומיומי הוא און ליין עבורי היה פלוס ענק..

בשיחתנו הראשונה אמרתי לך שהתהליך הוא רק בשבילי ולא מעניין אותי הסביבה מה יגידו, אז היום חייבת לציין שהמחמאות שאני מקבלת בהחלט מעלות לי חיוך של ניצחון, התהליך איתך הפך אצלי לאורח חיים בריא ואיכותי וכך הוא ישאר בזכותך.

תודה לך יקירתי שאחרי חודשיים שהשלתי מעליי 5 קילו ,הפכת אותי לאשה סקסית (אני מרשה לעצמי), לאשה עם בטחון עצמי בשמיים, וכמובן לכל מי שאני היום..מאחלת לך להמשיך ל"הציל" נשים ולהפוך אותן להרבה יותר נשיות וסקסיות..אוהבת אותך ומעריכה את עבודתך..נשיקות נורית."

מטרה:
חיטוב
כלים:
תפריט תזונה בהתאמה אישית, תוכנית אימונים בהתאם למבנה גוף רצוי וליווי אישי עד להשגת המטרה
סטָטוּס:
הושלם
תוצאות:
מינוס 4 ק''ג, מינוס 5% שומן ב-2 חודשים