צור קשר

info@4elements4life.com

עקבו אחרי ברשתות החברתיות כדי לקרוא את החדשות וההמלצות החמות ביותר ליצירת שינוי בתזונה, בפעילות הגופנית ובאורח החיים

Tali Before
1st February 2016
Tali After
8th June 2016

"שמי הדס, נשואה ללא ילדים בת 29. הגעתי לאורית אחרי יחסי אהבה-שנאה ארוכים וסבוכים עם גופי ועם נושא הרגלי האכילה שלי.

מגיל 16 ולאורך השנים, ידעתי עליות משקל ודיאטות אינספור, ומעולם לא מצאתי את האיזון. ניסיתי המון סוגי דיאטות הרזיה וגם אורח חיים בריא, למדתי נטורופתיה וגם עסקתי בספורט בשנים המוקדמות. חלק מהדיאטות כשלו וחלקן הצליחו זמנית והייתי מעלה בחזרה תוך מספר חודשים חלק ניכר מהמשקל שירד. תמיד היה מדובר בטווח של כ-7-8 קילו, אבל הם מאוד משמעותיים עבורי. כשנה לפני שהגעתי לאורית הרגשתי ייאוש ואיבוד שליטה, ובכל זאת לקח לי שנה לגבש החלטה של- עד כאן. במקרה נתקלתי באורית בפייסבוק ונדהמתי מהתמונות והתוצאות. מה גם שיש בה משהו- בניסוח, במראה, בדמות שהיא- שפשוט משדר הצלחה.אני מעריכה אנשי מקצוע שעומדים בסטנדרטים של עצמם, ואורית היא בדיוק כזו וגם הרבה מעבר!! הווינריות שלה הייתה מדבקת עבורי והחזירה לי את הניצוץ. ניצוץ השליטה בחיי ובגופי, ניצוץ ההצלחה, הנחישות, הניצוץ כשיש מטרה שאני חותרת אליה בכל הכוח! ואז התחלתי בשמחה ובתקווה גדולה, מה שלאורך השנים כבר איבדתי....והתוצאות לא איחרו לבוא!

קודם כל ייאמר שקיבלתי ממנה תפריט מתאים לי בדיוק, כזה שבו אני מקפידה מאוד- אבל בהחלט אוכלת ושבעה. ויחד עם זאת נזכרתי ששובע זה לא להתפוצץ עד שפותחים כפתור... ופתאום אני מרגישה קלילה ועירנית יותר. החשקים הבלתי השלטים לזלול נעלמים עם הזמן. המשקל יורד. האימונים לא בשמיים- לגמריי אפשרי- והגוף מתעצב. אני מתחילה להיזכר בי, במיטבי. אורית מעודדת. תומכת. יודעת להעיר יודעת לפרגן יודעת לכוון בדיוק למקום הנכון.חייבים להיות נחושים כדי שזה יצליח- זה לא יקרה מעצמו. אבל אין שום ספק שמי שנחושה- מי שתבצע- תגיע לגוף חלומותיה עם אורית.אורית+ אשה מצליחנית וממוקדת מטרה= הצלחה וגוף מדהים!

זו תכנית בריאה ושפויה שאפשר לחיות לפיה שנים ואוכלים הכל, במידתיות הנכונה. לסיכום, אני מאושרת עד הגג שהגעתי, אורית היא מתנה ואני ממליצה עליה בחום- לכל מי שבאמת באה לעבוד ולא לשחק. עם אורית אפשר להגיע לטופ!"

מטרה:
חיטוב
כלים:
תפריט תזונה בהתאמה אישית, תוכנית אימונים בהתאם למבנה גוף רצוי וליווי אישי עד להשגת המטרה
סטָטוּס:
הושלם
תוצאות:
מינוס 6.5 ק''ג, מינוס 3% שומן ב-4 חודשים